Ja çka i ndodhi Genesisit dy minuta para se të shkrepej fotoja

Genesis Lopez po vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura latine.

Ajo në Instagram së fundmi ka publikuar një fotografi e cila në vete ka një histori interesante.

Genesis ka dal që të rrezitet e veshur vetëm me rroba plazhi, duke shkrepur foton.

Por, sipas shkrimit që ajo la, pas dy minutash kur shkrepi foton, filloi të binte shi dhe kështu ajo nuk u rrezit dot.