Ja çka tenton të bëj Afrona kur del në fotografi

Është shumë active në rrjetet sociale.

Afrona Dika ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me plotë stil.

E në foto ajo nuk shihet shumë e qeshur.

Sipas shkrimit që la në foto, bukuroshja tha se po tentonte të qeshte, por, që fotoja ia zuri një të qeshur jo të plotë.

Sidoqoftë, Afrona dukej shumë bukur dhe me stil.