Ja çka thotë Blero pas humbjes së Barcelonës

Blero ka reaguar pas humbjes së Barcelonës.

Mbrëmë u zhvillua ndeshja mes Bayern Munchen dhe Barcelonës, e cila përfundoi me rezultat 8-2, në favor të Bayernit.

Një artist që shumë shpesh ka treguar se është tifoz i flaktë i Barcelonës është edhe Blero Muharremi.

Këngëtari ka reaguar menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, duke thënë se i duhet kohë atij dhe Barcelonës, për ta marrë veten.

“Urime tifozt e Bayernit, e meritoni ju dhe ekipa.

Kurse ju kisha lute ju tjert mos me shkruni se keq jom.

Me duhet koh mi marr veten, edhe une edhe Barca”, ka shkruar ndër të tjera Blero.