Web Analytics
BallinaSHOWBIZJa ku ia vendos të pasmet Jasmina , Ardian Bujupit

Ja ku ia vendos të pasmet Jasmina , Ardian Bujupit

Jasmina dhe Ardian Bujupi u bënë pjesë e mediave rozë, që kur publikuan foto duke treguas se po bashkëpunonin.

“Tranova”, është kënga e cila e bashkoj Jasminen dhe Ardianin, e cila u mirëprit mjaftë mirë nga publiku, shkruan InfoKosova.

Së fundi bukuroshja ka publikuar disa fotografi së bashku me këngëtarin.

Njëra ndër to ishte edhe kjo foto, teksa shihet Jasmina duke provokuar me të pasme./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit