Web Analytics

Ja kur do të rikthehet Liami në BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Liami ishte një banorët e BBV, që edhe pse qëndroi vetëm pak orë në shtëpi, hyri në histori – së pari për qëndrimin më të shkurtër në BBV dhe së dyti për arrestimin e tij që u ekzekutua në ambientet e shtëpisë së BBV.

Lidhur me këtë ka folur edhe avokati i Liamit, Dritani, i cili është shprehur se Liami duhet të rihyjë sërish në BBV pas asaj që ndodhi, pasi kjo do të rikthente në vend dinjitetin e tij.

Megjithatë, Dritani tha se ky vendim i takon produksionit dhe nuk dihet ende se çfarë do të ndodhë me Liamin.

Kujtojme se Ledioni tha se pasi qe Liami te perfundoj pune me drejtsi ai do mund te jete pjese e BBVA perseri.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIP MAGAZINE (@vipmagazine.al)

Të FUNDIT