Ja kush ja turbullon Beatrixes

Antonela dhe Beatrix Ramosaj duket të jenë dy botë krejt të kundërta, por ja që ja kalojnë mirë mes vete.

Dy vajzat e njohura, kanë ndarë të njejtën eksperiencë në shoun e famshëm “Big Brother VIP”.

Beatrix dhe Antonela kanë filluar të dalin kohë pas kohe së bashku, madje në një rast Antonela i ka bërë disa foto Trixes, shkruan “Kosovarja”.

Foto në fjalë, ka dalë turbullt.

Normal, aty ku është Antonela, turbullohen gjërat.

Shiko foton: