Ja me kë e kaloj Shën Valentinin Trejsi Sejdini

Trejsi Sjedini është një nga modelet më të përfolura në botën e showbizit, ajo njihet për tipin e saj ‘mos-kokëçarës’ dhe pozat e nxehta që ndan herë pas here me fansat.

Të njëjtën gjë ka bërë dhe së fundmi, teksa ngriti temperaturat e veshur me të kuqe ku vendoste në pah format e saj, ngjyrë që simbolizon këtë ditë.

Por një prej fotove provokuese, ku u fotografua me të brendshme të zeza, vendosi ta publikojë ditën e sotme, për të treguar statusin e saj, single.

“Nga fotosesioni i djeshëm, por po e postoj sot sepse jam beqare”– shkroi Trejsi Sejdini, duke zbuluar se nuk është në një lidhje dhe se Shën Valentin e ka kaluar vetëm./kosovarja

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)