Tanimë është kthyer në një trajnere fitnesi, ish humoristja e “Qumilit” Geta Beqa, shkruan “InfoKosova”.

Geta një trup të përkryer prej një atleteje.

E tonifikuar në të gjitha pjesët e trupit të saj, duke filluar me një bark të sheshtë e më pas vithe të çuara dhe gjoks jo fort të madh Geta duket një femër që të gjitha tjerat mund ta kenë zili.

Ndërsa sot ishte një gjë shumë interesante që ajo na tregoi rreth mënyrës së të ushqyerit.

Ajo kishte pozuar pranë detit ku në tavolinën afër saj shihej një copë buke dhe një banane.

E të gjithë filluan të mendonin se Geta e hanë bananën me bukë!/InfoKosova/