Web Analytics
BallinaSHOWBIZJa në çfarë gjendje ka përfunduar aktorja Teuta Sadiku

Ja në çfarë gjendje ka përfunduar aktorja Teuta Sadiku

Teuta Sadiku njihet tashme shume vite nga publiku, si nje nder aktoret me te mira duke u pelqyer ne te gjitha rolet.

Ajo here pas here eshte aktive edhe ne rrjete sociale ku ndan momente nga perditshmeria e saj.

Aktorja e njohur e teatrit, por edhe e humorit, duket se ka pësuar një incident.

Teuta Sadiku, është parë me dorën e fashuar dhe në gjendje jo shumë të mirë shëndetësore.

Teuta, është një nga aktoret më të dashura për publikun dhe e shohim shpesh në projekte të ndryshme.

I dëshirojmë shërim të shpejtë./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit