Web Analytics
BallinaUncategorizedJa në çfarë vendi e dërgoj bashkëshorti Safete Muatafen

Ja në çfarë vendi e dërgoj bashkëshorti Safete Muatafen

Safete Mustafa po e jeton një dashuri të re e të madhe në krahët e bashkëshortit të saj, Arbenit.

Çifti, janë thuajse kudo bashkë, madje Arbeni e shoqëron Safeten edhe në aktivitete muzikore, duke i qendruar shumë pranë.

Dyshja, shpesh udhëtojnë në vende të ndryshme së bashku, e kryesisht në Gjermani, atje ku ka jetuar për një kohë të gjatë bashkëshorti i Safetes.

Sot, çifti kanë shkuar në një vend mjaftë piktoresk, me natyrë të bukur.

Safetja, është kombinuar mes elegantes dhe sportives.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit