Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live"Ja pse Big Brother nuk lejon surpriza për Luiz Ejllin", piloti Arbër...

“Ja pse Big Brother nuk lejon surpriza për Luiz Ejllin”, piloti Arbër Xhaja i rrëfen publikut të vërtetë

Arbër Xhaja, është piloti i cili u bë i famshëm vitin e kaluar, falë Monika Lubonjës madje Romeo Veshaj dhe Elgit Doda i dedikuan atij këngën ‘Piloti i zemrës’ i ftuar së fundmi përballë moderatores Ester Bylyku në emisionin ‘Glamour Zone’, Arbër Xhaja rrëreu se këtë vit rregullat e Big Brother VIP, janë tërësisht ndryshe.

Fansat vazhdojnë të këmbëngulin të dërgohen parashuta me dedikime për të preferuarin e tyre Luiz Ejlli, por siç e kemi parë të gjithë, produksioni i ka kërkuar banorëve të futen brenda në shtëpi dhe të mos shohin dedikimet e fansave. Ester Bylyku: Ishte planifikuar një surprizë për Luizin, të cilën edhe ti e ke postuar në rrjetet e tua sociale, por nuk është realizuar sepse ke thënë që nuk të ka lejuar produksioni. Pse?

Arbër Xhaja: Produksioni ka marr nje vendim që në fillim që të mos lejohen fluturimet për momentin. Duke qenë se kam qenë pjesë e Big Brother vjet, vendosa ta respektoja këtë vendim. Ester Bylyku: A ke pyetur përse nuk lejohen?

Arbër Xhaja: Jo, nuk i kam pyetur sepse nuk kam dashur të përzihem por më kanë thenë që do të na lajmërojnë në një moment të dytë. Në intervistën e tij, “Piloti i zemrave” rrëfeu si po manipulohet Kiara Tito, dhe cila nga banoret ka një të dashur në Ekuador./OraNews/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit