Ja pse Kejvina ka trupin kaq të bukur

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, pothuajse çdo herë komentohet për të mirë në rrjet.

Ajo është shumë aktive në rrjete social, duke ndarë kështu imazhe nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja bionde ka zgjedhur që t’u ofrojë fansa pamje nga stërvitjet në palestër.

Me një veshje  të ngushtë, Kejvina  theksoi tiparet e format e trupit , për të cilat pëlqehet shume.

Ajo kishte vendosur të mos përdor asnjë lloj makijazhi.

Kujtojmë se ditë më parë modelja ka publikuar fotografi  nga pushimet në Dubai./Kosovarja