Web Analytics
BallinaUncategorizedJa pse u bë Getoar Selimi ikonë e modës

Ja pse u bë Getoar Selimi ikonë e modës

Getoar Selimi është baba i repit shqiptar. Kështu është konsideruar për vite me radhë.

Përtej kësaj, ai ndër vite e ka konfirmuar pozicionin e tij edhe si ikonë e modës mashkullore.

I guximshëm, eksperimentues dhe përherë In në veshje dhe muzikë, ky është Geti.

Më poshte, gjeni disa nga kombinimet më ekskluzive ideuar nga vetë reperi, e të cilat kanë influencuar edhe shumë të tjerë./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit