Ja sa kushton 1 natë në hotelin luksoz ku po qëndrojnë Marina dhe Geti

Marina dhe Geti kanë nisur pushimet dhe zgjodhën destinacionin luksoz.

Reperi Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij Marina Vjollca, kanë gjetur pak kohë për veten.

Ditë më parë Marina ka publikuar imazhe ku tregonte se po udhëton për diku me Getin mirëpo pa e treguar vendin.

Dhe tani është bërë e ditur se çifti ndodhen në Itali, në një prej hoteleve më luksoze.

Marina Vjollca 😍

Gepostet von VIPa Klips am Donnerstag, 15. Oktober 2020

Thuhet që këtu çmimet variojnë nga 500 euro më e lira deri në ekstremin tjetër në 5000 euro nata.

Nuk dihet se cilin nga opsionet kanë zgjedhur çifti por një gjë është e sigurt, ata gjithsesi do paguajnë një fakturë të “kripur” për mesataren e përgjithshme.