Web Analytics
BallinaSHOWBIZJa sa shkollë ka Adelina Tahiri, do befasoheni me përgjigjen e saj

Ja sa shkollë ka Adelina Tahiri, do befasoheni me përgjigjen e saj

Adelina Tahiri është një nga këngëtaret më të njohura të estrades.

Edhe pse ka kohë që nuk ka sjellur projekte të reja muzikore ajo gjithmonë është në qender të vëmendjes.

Kjo për jetën private që ajo bë, pasi u martua me avokatin maqedonas 23 vite më të vjetër.

Ata tashmë kanë edhe një djalë bashkë që e kanë quajtur Joni.

Por, përpos bukurisë Adelina është ehde mjaft e zgjuar.

A e keni ditur se sa shkollë ka ajo?

Në një emison së fundmi me Roza Latin ajo e ka zbuluar këtë.

”Unë nuk kam dashur asnjëherë që të bie në sy me këtë pjesë, unë jam modeste edhe pse njerëzit mendojnë që nuk jam.

Sigurisht që ka bërë shumë pjesë edhe burri sepse burri është shumë i shkolluar dhe deshte s deshte kur ai është shumë i shkolluar më ka inspiruar për shkollë.

Unë kam mbaruar dy fakultete kam dhe master dhe tash në tetor kam regjistruar edhe doktoraturen” ishte pergjigja e kengetares./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit