7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Ja sa vota i mori "Albini i vogël" !

Ja sa vota i mori “Albini i vogël” !

Të gjithë u befasuan nga fjalimet e tija të cilat ngjasonin me fjalimet e kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit.

Bëhet fjalë për të riun Vushtrria, kandidat për deputet nga partia e Kurtit, për Gazmend Gjyshincën.

Ende nuk është bërë e ditur nëse ky i ri kosovarë ka arritur që t’i marrë votat e duhura për të qenë pjesë e legjislaturës së shtatë.

E vet Gjyshinca në profilin e tij në Facebook ka dhënë sinjale se ka marrë vota për të qenë deputet i Kuvendit.

“Mijëra e mijëra herë faleminderit!Ju dua shumë! ë Tash na pret puna për Republikën që duam!” ,ka shkruar Gjyshinca në Facebook”

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics