Web Analytics
BallinaSHOWBIZJa si dukej Jonida Vokshi, para 18 vitesh në ekran

Ja si dukej Jonida Vokshi, para 18 vitesh në ekran

Moderatorja Jonida Vokshi së fundmi është përzgjedhur si moderatore e Big Brother VIP Kosova.

Por duket se sot është bërë mjaft nostalgjike dhe ka vendosur që të publikojë foton e parë në emisionin e parë që ka filluar.

Bëhet fjalë pikërisht për vitin 2004, ku Jonida Vokshi ka prezantuar krahë Ledion Liços, emisionin “Top Select”.

Asokohe Jonida ka qenë vetëm 18 vjeç, mjaft e vogël, por mjaft simpatike dhe plot stil .

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit