Web Analytics

Ja si dukej Kim Kardashian shumë vite më parë

Kim Kardashian ka postuar disa nga fotot e saj të vjetra në Instagram dhe ka treguar se si dukej në fëmijëri.

Në njërën nga fotot, e cila është realizuar në vitin 1993, ajo ka pozuar me shoqen e saj Lindsay. Kim ishte 13 vjeçe në atë kohë.

Ylli i reality show-it “The Kardashians” tërhoqi për herë të parë vëmendjen e mediave duke u shoqëruar me Paris Hilton.

Para se të bëhej e famshme, Kim punonte si stiliste për shoqen e saj të fëmijërisë, dhe një herë ka thënë se Paris ishte përgjegjëse për fillimin e karrierës së saj, pasi e njohu me shumë njerëz të rëndësishëm.

Shpejt, Kim u bë një nga personat më të famshëm në botë. Në fillim të viteve 2000, në publik doli një video e saj eksplicite me reperin Ray J. Kim dhe Ray ishin në një lidhje nga viti 2002 deri në vitin 2006, dhe shumë njerëz besojnë se pikërisht kjo video private i siguroi Kim Kardashianit karrierën që ka sot.

Tetë muaj pas daljes së videos, familja Kardashian vendosi të shfrytëzojë ekspozimin e tyre publik dhe kështu u publikua episodi i parë i reality show-it “Keeping Up with the Kardashians”.

Shiko foton:

Nga rubrika