Web Analytics
BallinaUncategorizedJa si dukej Xhensila Myrtezaj në fillimet e karrieres të saj

Ja si dukej Xhensila Myrtezaj në fillimet e karrieres të saj

Xhensila Myrtezaj eshte nje kengetare mjaft e dashur per publikun.

Por nder vite pervec jetes dhe karrieres te saj muzikore ka ndryshuar shume edhe pamja e saj.

Se fundmi ne rrjet po qarkullojne foto dhe video nga koha kur Xhensila ishte ne fillim te karrieres te saj.

Madje ajo shprehej se e bente grimin vete nderkohe qe sot per pamjen e Xhensiles kujdesen grimieret me te mire ne vend.

Ajo duket se ka ndryshuar shume, madje ka me pak kilogram se dikur edhe pse tani eshte nene e nje vajze

Ja si dukej ajo dikur:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit