Ja si duket Dafina Zeqiri pa pikë grimi e vetulla të pa rregulluara

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ajo komentohet shumë edhe per pamjen e  jashtme, për arsye të ndryshimeve të shumta që bën me flokët.

Jemi mësuar zakonisht ta shohim të grimosur , por a e keni parë si duket Dafi pa pikë grimi e vetulla të pa rregulluara?

E keni mundësinë ta shihni në këtë imazh dhe ta bëni krahasimini se si duket më mirë me apo pa grim./Kosovarja