Ja si duket Marina e maskuar si Hyrremi

Marina Vjollca është bukuroshja e Klanifornisë.

Por jo vetem kaq.

Lirshëm mund të themi se ajo është edhe nusja më e bukur e martuar në Kosovë.

Marina dhe Geti në vazhdimësi kane treguar se martesa e tyre po ju ecën super mirë, pavarësisht thashethemeve të ndryshme.

Marina njihet edhe si një femër me karakter goxha të ëmbël.

Së fundmi ajo ka marr përsipër të maskohet si aktorja e njohur turke Hyrrem.

A po i ka hije?/Kosovarja/