Ja si duket trupi i Loredanes pa ndërhyrje

Loredana Zefi ka treguar se është kthyer në Zvicër.

Rep artistja kosovare ka ndarë momente bashkë me shoqërinë e saj duke shëtitur me anije përreth bregdetit zvicëran.

Ndërkohë ajo solli edhe një foto ku tregoi linjat në bikini të zeza.

Këngëtarja u shfaq pa grim si dhe nuk ndërhyri me photoshop as në trupin e saj.