Web Analytics
BallinaSHOWBIZJa si duket vila madhështore e Rihanna-s

Ja si duket vila madhështore e Rihanna-s

Rihanna ka shitur një nga pronat e saj të shumta në Kaliforni. Vila e miliarderes në Hollywood Hills prej 6.6 milionë dollarësh është mbi 650 metra katrorë dhe përmban 6 dhoma gjumi dhe 10 banja.

Vila e stilit mesdhetar shtrihet në një sipërfaqe prej gjysmë hektari dhe oborri i shtëpisë përmban një pishinë të madhe, spa dhe zonë Barbecue.

Rihanna e bleu vilën në verën e vitit 2017 dhe e shiti atë së fundmi, këngëtarja zotëron gjithashtu dy vila të mëdha në Los Anxhelos – të vlerësuara së bashku në shumën 23 milionë dollarë – që ndodhen pranë njëra-tjetrës.

Më poshtë mund ti shikoni disa nga pjesët e shtëpisë super luksoze të këngëtarës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit