Ja si e ndez atmosferën duke vallëzuar deputetja Adriana Matoshi

Deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi postoi një video duke vallëzuar.

Në mbrëmje duket se e kalon kohën si është më së miri duke u argëtuar, shkruan InfoKosova.

E pasi tashmë ka dy profesione sigurisht i duhet kohë edhe për relaks.

Shikoni videon më poshtë sa bukur vallëzon./InfoKosova/