Elgit Doda dhe Klea Huta janë në një lidhje dashurie tash e sa kohë.

Ata janë një çift i cili nuk preferojnë të flasin shumë për lidhjen e tyre.

Klea Huta dhe Elgit Doda prej kohësh janë në lidhje dashurie shumë të bukur.

Së fundmi Klea ka bërë dedikimin më të ëmbël për Elgitin në postimin e tij të fundit ku shfaqet duke kënduar nën shoqërimin e tingujve të pianos.

Ajo ka ripostuar videon dhe ka zbuluar si e bëri Elgiti për vete.

“Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”, shkruan ajo.

Me këtë shprehje ajo na ka treguar si ka nisur dashuria e tyre dhe ku më bukur sesa muzika për të bashkur dy zemra.

Kujtojmë që së fundmi Klea dhe Elgiti janë angazhuar në akedeminë e re të artit për fëmijë.