Ja si reagon kur nuk koncentrohet Sara

Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan me përcjellesit e saj gjëra të ndryshme nga përditshmëria, shkruan InfoKosova.

E para se të filloj videot për të treguar si të rrisin flokët e dëmtuara ajo u dekoncentrua.

Dhe nuk e pati fare problem që edhe këtë video ta postoj bashkë me të tjerat./InfoKosova/