Ja si u gëzua kurorëzimit nusja e Shpat Kasapit

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë kurorëzuar.

Lajmin e bënë vetë ata kur postuan fotograitë dhe datën e kurorëzimit me një ceremoni shumë private, shkruan InfoKosova.

Mirëpo Selvija aq shumë sa është gëzuar nuk ndalet duke postuar foto nga ajo ditë.

Shikojeni sa e lumtur duket në ditën kur kurorëzoi dashurinë me Shpatin./InfoKosova/