Web Analytics
BallinaUncategorizedJa si zgjohet Andrra Destani

Ja si zgjohet Andrra Destani

Andrra Destani dhe bashkëshorti i saj Sinan Hoxha, janë një çiftë mjaftë simpatik, ata kanë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë e cila erdhi në jetë pak muaj më parë.

Andrra në instastory ka shpërndarë një video me zërin e vajzës, e cila dëgjohet duke qarë në orët e hershme të mëngjesit.

“Ok mirmengjes” ka shkruar ajo.

Andrra, si çdo nënë me fëmijët e e saj të vegjël është e rraskapitur të bëjë pak gjumë, por i duhet të duroj edhe pak deri sa ëmbëlsira e vogël të rritet.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit