Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Jam ende në shok”, Ronelës i ndodh e papritura në mes të...

“Jam ende në shok”, Ronelës i ndodh e papritura në mes të Londrës

Këngëtarja Ronela Hajati është duke qëndruar këto ditë në Londër.

Edhe pse mijëra kilometra larg vendit të saj, ajo gjendet gjithmonë pranë ndjekësve me postimet e saj në Instagram.

Sigurisht që nuk munguan postimet nga vizita e saj në Londër, dhe në një nga postimet e saj Ronela na tregoi se një gjë ‘e pazakontë’ i ndodhi në Londër.

Hajnat kanë grabitur gjësendet personale të këngëtares!

Ronela informoi se shkoi në polici për të paraqitur rastin.

Poashtu kishte bllokuar kartat, por ishte vonë sepse personat që e kishin grabitur atë, kishin bërë shopping, blerë byzylyqe dhe atlete pafund me llogarinë e Ronelës.

Më poshtë mund të shihni postimet e saj! /Prive

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit