Web Analytics
BallinaSHOWBIZ‘Jam krenare qe jam shqiptare’, Luana pozon me veshje kombëtare për 28...

‘Jam krenare qe jam shqiptare’, Luana pozon me veshje kombëtare për 28 Nëntor

Luana Vjollca, është njëra nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale, ani pse ka më shumë se një vit se nuk e kemi parë në ekranet televizive, ajo gjithmonë i ka mbajtur afër publikun me postimet e saj.

Bukuroshja bionde, është rikthyer sërish në rolin e prezantueses.

E me rastin e festës së 28 Nëntorit, Luana është shfaqur e veshur me veshje kombëtare.

Me plis në kokë dhe me veshje tradicionale kombëtare, Luana po shkëlqen në pamje.

‘Jam krenare qe jam shqiptare’, ka qenë përshkrimi që Luana i ka bërë këtyre imazheve. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit