“Jam zhgënjyer që kam zgjedhur një person të tillë”/ Tea zbulon vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie

Emisioni “Goca dhe Gra” ka nisur sot me një pyetje se kush e vuan më shumë ndarjen, burrat apo dhe gratë?

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, foli për herë të parë për ndarjen e saj me të dashurin misterioz.

Ajo tha se nuk e ka zemrën e thyer, por është e zhgënjyer dhe shtoi se burrat e vuajnë më shumë ndarjen.

“Jam zhgënjyer me veten time që kam zgjedhur një person të tillë, unë jam mjaftueshëm për veten time, miqtë, familjen”, tha Tea.

“Jam zhgënjyer që kam zgjedhur një person të , ndërsa në një lojë ku bëhen pyetje të ndryshe, Trifoni tregoi vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie.

Ajo i la të gjithë pa fjalë kur tha në “lavatriçe” gjithashtu moderatorja zbuloi se në portofol kishte 30 mij lek dhe 100 euro, “kursimet e jetës” ashtu siç i quajti ajo.