Janë bërë kaq të afërt, Lulzimi poston foto në krahë të Erzës

Lulzimi dhe Erza janë nga konkurrentët e emisionit It’s my love.

Para disa ditë të dy në llogaritë e tyre në instagram postuam foto së bashku.

Ndërsa së fundmi Lulzimi ka postuar edhe një fotografi tjetër me Erzën.

”A e doni një takim me Erzun” ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë./Infokosova/