Web Analytics
BallinaSHOWBIZJanë kushërinj, moderatorja e njohur tregon se cilin këngëtar e ka të...

Janë kushërinj, moderatorja e njohur tregon se cilin këngëtar e ka të afërm

Redon Makashi dhe Arjola Shehu kanë zbuluar se janë kushërinj.

Këtë detaj ata e zbuluan gjatë një interviste që dha këngëtari me moderatoren.

Redoni po fliste për faktin se këngëtarët e kanë të vështirë të marrin pjesë në emisionet e mëngjesit pasi performojnë deri vonë.

“Do të vija tek ty për dy faktorë.

E para se je një prezantuese shumë e dashur për publikun por dhe sepse jemi një gjak”, tha Redoni.

Ndërsa, moderatorja shtoi më pas:

“Për ata që nuk e dinë, unë dhe Redoni jemi kushërinj të dytë”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit