Web Analytics
BallinaUncategorized“Janë për goca më duket”, a janë kthyer bashkë? Donaldi me të...

“Janë për goca më duket”, a janë kthyer bashkë? Donaldi me të njëjtat syze si Beatrix

Ditë më parë qarkulloi një foto e cila më pas rezultoi që ishte e modifikuar nga fansat, ku Donaldi mbante në kokë një kapele si e Beatrix.

Megjithatë sot janë shfaqur me të njëjtat syze dielli dhe këtu nuk ka asnjë modifikim, janë të bardha dhe në Instastory i kanë postuar të dy.

Ndoshta kjo është një shenjë për të treguar se janë takuar apo janë kthyer bashkë ose është thjesht një rastësi.

Mund të besoni çfarë të doni por mes gjithë palëve të syzeve që mund të ketë Donaldi, ishin pikërisht këto të bardhat që duhet të vinte sot…

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit