Web Analytics

Janë rikthyer pas ndarjes? Livia publikon video në momente intime me Mevlanin!

Livia Brunga dhe Mevlan Shaka ishin nje nga ciftet me te dashura ne showbiz.

Mirepo pas pak kohe lidhje ata vendosen ti ndajne rrugen me njeri tjetrin duke u ndare.

Por, nje video qe ka publikuar se fundmi Livia ka shtuar dyshimet se ata jane rikthyer bashke.

Kjo, pasi Livia dhe Mevlani shihen ne momente intime./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika