Jasmina bëhet pjesë e “It’s My Love”?, zbulohet e vërteta

Në Kosovë transmetohet prej muajsh një emision i ngjashëm me formatin e “Për’puthen”, i quajtur “It’s my love”.

Së fundmi Jasmina e “Për’puthen” është parë dje së bashku me konkurrenten e këtij formati dhe kaq mjaftoi që në rrjet të aludohej se ajo po i bashkohej një tjetër programi dashurie.

“S’na kap dot sa n’Pr sa n’Gjl”, shkroi Erza në Instagram.

Të gjitha dyshimet i ka mohuar vetë Jasmina, e cila përmes një statusi në Instastory shkruan se në Kosovë është me shoqen e saj për qejf dhe nuk do jetë në asnjë emision.

“Jam me shoqen time për qejf, nuk jam në asnjë emision, në asnjë transmetim.

Faleminderit!”– ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Andi Artani dhe Jasmina lanë disa javë më parë emisionin pasi hoqën plotësisht dorë nga njëri-tjetri.