Web Analytics
BallinaUncategorizedJasmina reagon ashpër! Akuzon Andin për lidhje me këngëtaren kosovare

Jasmina reagon ashpër! Akuzon Andin për lidhje me këngëtaren kosovare

Ish-protagonistët e programit “Për’puthen”, Jasmina dhe Andi, nuk janë duke pasur raport të mira.

E gjithë kjo filloi kur Andi u shfaq në videoklipin e këngëtares shqiptare, Diona Fona, shkruan GazetaBlic.

Dyshja u treguan mjaft të afërt në këtë videoklip, gjë që preku Jasminën.

Së fundi, ajo lëshoi një deklaratë bo.mbastike në llogarinë e saj në Instagram, ish-konkurrentja thotë se Andi ishte i ftuar në ditëlindje ku ishin shumë nga “Për’puthen”, por iku direkt për në Vlorë, kur e telefonoi “shoqja”./Blic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit