“Je 100 kilogramshe”, shprehja që ndezi gjakrat në “Përputhen”

Azemi iu ka drejtuar Anës.

Ndërkohë, ajo ka reaguar ashpër në studio duke i ngritur zërin, shkruan lajmi.net.

Ana tha se ka 63 kilogramë dhe nuk e ka kompleks peshën e saj.

Në vazhdimësi të debatit, opinionisti Arian Konomi mundohet ta qetësojë situatën./Lajmi/

Shiko videon: