Web Analytics
BallinaUncategorized“Je shumë sexy”, banorja e re i pëshpërit në vesh Donaldit

“Je shumë sexy”, banorja e re i pëshpërit në vesh Donaldit

Mbrëmë në Big Brother VIP është organizuar mbrëmja e vajzave, ku djemtë ua kanë përgatitur atyre ushqimin dhe u kanë shërbyer.

Gjatë kohës sa po darkonin, vajzat kanë luajtur edhe një lojë.

Secila që nuk i është përgjigjur pyetjes që i ka rënë, do të kishte një dënim.

Por, veprimi që ka marrë më shumë vëmendje, është ai i banores së re, Einxhel.

Ajo i është ofruar Donaldit, dhe i ka përshpëritur në vesh.

“Je shumë sexy”, dëgjohet duke i thënë ajo Donaldit.

Pas kësak, Donaldi duket sikur është paksa i habitur.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit