Jehona rrit disponimin me foto ku tregon gjoksin

Bllogerja dhe influencerja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka rritur disponimin e fansave të saj me fotot e fundit.

Bukuroshja shqiptare, e cila është motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, edhe sot ka ditur që të jetë tejet pr.ovokative por edhe bukur në fotot që ka shpërndarë në Instagram.

Ajo ka të veshur një fustan pranveror të hapur, i cili thekson gjoksin e saj.

Ndërkohë, ajo thotë se ky është një stil pranveror që ia preferon fansave të saj. /Express/