Web Analytics
BallinaUncategorizedJehona Sopi rikthen linjat e saj përfekte, kaq shumë është dobësuar tani

Jehona Sopi rikthen linjat e saj përfekte, kaq shumë është dobësuar tani

Këngëtarja Jehona Sopi duket se i ka rikthyer sërish linjat e saj të dikurshme, shkruan “InfoKosova”.

Patëm rastin që ta shohim rikthimin e saj në skenën muzikore pikërisht në “Kënga Magjike”, por të gjithë u befasuan me pamjen e re të Jehonës e cila kishte shtuar shumë kile dhe dukej tjetër person.

Por, sonte Jehona ka nda një fotografi në rrjetet sociale, ku duket se ka rimarrur vetën dhe është ribërë sërish e hollë.

Kjo pamje e Jenohës na e sjellë atë si dikur, të buzëqeshur dhe jo shumë të trashë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit