Web Analytics
BallinaUncategorizedJehona Sopi si vajzë e re, kështu rregullohet kur del në mbrëmje

Jehona Sopi si vajzë e re, kështu rregullohet kur del në mbrëmje

Kengetarja Jehona Sopi nuk po i ndjen vitet.

Në secilin imazh që sjell ajo duket më e re dhe më e bukur.

Në foton e fundit shihet në një lokal derisa ka pozuar e veshur me shumë stil.

Po ashtu me një grim të theksuar e flokë të hapura ajo po duket edhe më bukur./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit