Web Analytics
BallinaSHOWBIZJehona Sopi si vajzë e re, mahnit me veshjen dhe format trupore

Jehona Sopi si vajzë e re, mahnit me veshjen dhe format trupore

Jehona Sopi ka vite që nuk është aktive në muzikë.

Mirëpo ajo po qëndron aktive në rrjete sociale ku herë pas herë sjell imazhe nga përditshmëria për fansat e saj.

Së fundmi publikoi një foto në rrugë ku merrë vëmendje me veshjen.

Kaq zonjë dhe e bukur duket Jehona në këtë imazh./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit