-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina SHOWBIZ Jennifer Aniston e përjeton keq lajmin se Brad Pitt është në lidhje...

Jennifer Aniston e përjeton keq lajmin se Brad Pitt është në lidhje të re

Brad Pitt së fundmi është parë në shoqërinë e kolege të re Alia Shawkat, kështu që menjëherë lindën spekulime se aktori i Hollywoodit më në fund kishte gjetur personin e duhur dhe se çifti po shijonte dashurinë.

Lajmi befasoi fansat e tij, por gjithashtu raportohet se goditi ish-gruan e tij Jennifer Aniston në mënyrë të tmerrshme.

Sipas revistës Star, kur Jennifer mësoi për marrëdhënien e tij të re, ajo shpërtheu në lot.

Jennifer ishte duke darkuar me miqtë e saj kur një mesazh erdhi në celularin e saj.

Pasi e lexoi, ajo nuk mund të mos qante.

Ajo u ngrit, kërkoi falje dhe u drejtua banjës për të mbledhur veten, konfirmoi një burim i panjohur për revistën ‘Star’.

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics