Jennifer Lopez nis vitin mbarë, ekspozon linjat nga palestra

Këngëtarja e njohur ka nisur vitin e ri 2021 me plot energji.

Nga palestra artistja me famë botërore ka postuar një imazh në Instagram duke ngrit pesha.

51 vjeçarja mori vëmendjen e ndjekësve me linjat e saj e cila arrin t’i ketë në formë përkundër moshës.

Me siguri se kjo nuk është e rastësishme pasi që Jlo është aktive në palestër dhe ushtron vazhdimisht.

Rikujtojmë se këngëtarja së fundi mbajti një koncert live duke përformuar disa nga projektet e saj muzikore.