Jennifer Lopez po martohet, 3 milionë dollarë për dasmën e saj!

Qifti më i përfolur në botë Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së fundi ishin në Bahamas, ku Alez i propozoi për martesë J.Lo.

Padyshim që ajo i tha Po, shkruan Indeksonline.

Qifti tani kanë vendosur që ta organizojnë ceremoninë e dasmës së tyre gjigande që do ngelet në mendjen e të gjithëve dhe do bëjë bujë të madhe.

Për dasmën do të shpenzohen 3 milion dollarë.

Kujtojmë që kjo është martesa e katërt e Jenniferit./Indeksonline/