Web Analytics
BallinaUncategorizedJennifer Lopez tej mase e prekur me humbjen e Kobe, ja fjalët...

Jennifer Lopez tej mase e prekur me humbjen e Kobe, ja fjalët e saj emocionuese

Jennifer Lopez me të marrur lajmin e zi që tronditit të gjithë fansat e Kobe Bryant ka shpreh ngushëllimin e saj për gruan e të ndjerit dhe familjet e atyre që humbën jetë në këtë aksident, shkruan “InfoKosova”.

Lopez ishte mike e afërt e familej së tashmë të ndjerit Kobe Bryant, ajo madje ka ndarë disa imazhe ku shihet në shoqëri me ta.

Kobe Bryant ishte njëri ndër sportistët më të pëlqyer në mbarë botën, e kjo gjë i ka prekur shumë fansat e tij.

Ndërsa në statusin e saj në Facebook, Jennifer Lopez shkruan: “Familje.

Ndërsa kam hyrë në ushqimin e Kobe, dhe Aleksi dhe unë flasim kujtime dhe momente që kujtojmë për të …

kjo është e vërteta që bie në zë të lartë …

familja është ajo që ka më shumë rëndësi.

Të gjithë ne po ndiejmë trishtim nga kjo humbje, por gjithçka që mund të mendoj është se është një kokërr rërë në krahasim me atë që Vanessa duhet të kalojë tani.

Unë po dërgoj gjithë dashurinë time dhe po lutem për ju, fëmijët tuaj dhe familjet e tjera të përfshira në kthesën tragjike të ngjarjeve të sotme.

Gjëja më e padrejtë në jetë është të humbasësh një fëmijë dhe burrë në të njëjtën ditë.

Vanessa, unë lutem për forcën tuaj dhe që Zoti t’ju udhëzojë në çdo hap të rrugës përmes kësaj goditjeje të paimagjinueshme të zemrës.

Për familjet e tjera që vuajnë nga kjo tragjedi e pamendueshme, Zoti qoftë nga ju të gjithë.

Kobe ju keni menduar aq shumë për kaq shumë dhe ne do të na mungoni përgjithmonë.

Faleminderit për etikën tuaj të punës, frymëzimin dhe zemrën tuaj.

#hero #legjend #burrë #baba”.

Pastaj kanë qenë të shumtë fansat e Lopez të cilët e kanë ngushëlluar atë dhe familjen e të ndjerit Kobe Bryant./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit