Web Analytics
BallinaSHOWBIZJeta për Medën kish qenë

Jeta për Medën kish qenë

Meda vazhdon të jetë një këngëtar shumë i dashur për publikun.

Ai merr pjesë në shumë ahengje e mbrëmje muzikore.

Kengetari vazhdon të jetë aktiv në rrjetët sociale, duke treguar nga jeta e jtij.

“Jeta për ne” titullohet kënga më e re e Medës.

Kënga është mjaft ritmike tekstin e së cilës e shkroi Arsim Bunjaku.

Producent i këngës është EmraCom, kurse orkestrimin e bëri Wirusi.

Për muzikën u përkujdes Rilind Alimani dhe beatin Granit Gashi.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj)

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit