Jetë e shtrenjtë, Nora me veturë super luksoze

Modelja e aktorja e njohur kosovare Arbnora Ademaj, veçohet si njëra nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar.

Ajo është duke korrur suksese si aktore në Turqi, ku muaj më parë u shpërblye me çmimin si aktorja më e mirë e huaj.

Nora, ka disa ditë që po gjendet në Prishtinë, ku publikon imazhe të shumta duke i mbajtur të informuar fansat për çdo lëvizje.

Minuta më parë publikoi një super imazh brenda një veture luksoze, ‘Bentley’.

Ky luks i madh vjen pasi aktorja ka përfitime të shumta me profesionin e saj dhe padyshim që një dhuratë e tillë duhej t’ia bënte vetes./Indeksonline/