Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Jetmiri tallet keq me Heidin dhe Romeon, ja si e arritën finalen sipas tij

Jetmiri ka ironizuar së fundmi çiftin Heidi-Romeo, të cilëve shpesh iu është referuar si “lojtarët e produksionit”.

Ai ka publikuar një video në InstaStory, ku tregon se si Heidi dhe Romeo arritën në finale.

Heidi duke qeshur, ndërsa Romeo duke qarë— kështu e përkufizon Jetmiri lojën në “Big Brother VIP” të çiftit.

Ditën e djeshme ai gjithashtu bëri një reagim për deklaratën e bërë nga Ledion Liço, ku preku sërish edhe Romeon, Julin dhe Eglën.

Shiko videon:

Nga rubrika